Zakończenie ligi 2023/24

20 kwietnia zakończyliśmy ligę oczywiście finałem, w którym po bardzo emocjonujący i stojącym na bardzo wysokim poziomie ( średnia obu powyżej 60 ) meczu Mateusz Nowak pokonał Bartka Gatnara w stosunku 10-8. W meczu o 3 miejsce lepszy okazał się Arek Sobala pokonując Wojtka Madeckiego 6-4. Nagrodę indywidualną za najwyższe zakończenie (158) otrzymał Michał Madecki oraz Bartek Gatnar za wygranie klasyfikacji 100+. Gratulacje dla zwycięzców a także dla wszystkich, którzy tworzyli tę ligę. To był 10 jubileuszowy sezon Texańskiej ligi darta a pierwszy razem z restauracją MATEO . Uważam że udało nam się wspólnie zrobić bardzo dobre miejsce do gry w Darta i dobra reklama dla popularyzacji tego sportu. Kolejny sezon zaczynamy pewnie gdzieś końcem września ale co do szczegółów to jeszcze trzeba trochę poczekać. Pozdrawiam.  (PF)